Býšť - Moravany  4:6
Mnětice - Býšť 3:1
Býšť- St. Hradiště/Srch

Býšť - Moravany  4:6
Dne 3.10.jsme sehráli další mistrovské utkání, tentokrát s největším favoritem soutěže s týmem  Moravan. Samozřejmě jsme zvolili obrannější strategii, abychom soupeře malinko otrávili a měli jakous takous šanci na úspěch. Taktika se celkem povedla a naši borci hráli jako o život. Kluky opravdu chválím a nebýt pár nešťastných momentů na naší straně mohlo to dopadnout podstatně lépe. Ale pozor přátele na jaře nás zcela smetli v poměru 1 :9. Trenér Vich

Po celkově vyrovnaném utkání v mizerných klimatických podmínkách slavil výhru tentokrát soupeř. Vybrali jsme si kupu smůly /vlastenec,  náhodný gol z dálky atd. / Naše šance jsme nedokázali využít a tak jedem domů bez bodu. Chlapce opět chválím , ale chybělo zakončení. Trenér Vich

Výsledky 2015

Datum Domácí Hosté Výsledek Střelci FC Býšť Komentář
St 02.09. 17:00 Mikulovice BÝŠŤ (U8) 4:3 O. Jirásek, T. Roupec, A. Smrčka -
Čt 03.09. 16:30 BÝŠŤ (U10) Roveň 3:5 Zdeňek V.,  Smrčka A., Gabriško A. Vyrovnané utkání, bohužel pro nás ne zrovna se šťastným koncem. Klukům chybí 100% zakončení na branku.
Po 07.09. 16:30 BÝŠŤ (U8) Holice "B" 8:5 O. Jirásek 5
A. Smrčka 3
Zasloužená výhra, i když po nevydařeném začátku kluci zabrali a trefy Adama Smrčky 3 a Ondřeje Jiráska zajistily výhru.
Čt 10.09. 17:00 Horní Jelení BÝŠŤ (U10) 6:9 A. Smrčka 6, Gabriško 2, Motal Zápas byl po dvou třetinách za stavu 5:5 poměrně vyrovnaný. Na závěrečnou třetinu se povedla změna v sestavě a začal brankostroj a pěkný fotbal z naší strany. Výborně zachytal golman Saidl. Chválím všechny nominované hráče. M Vich.
Út 15.09. 16:30 FK Pce 1899 BÝŠŤ (U8) 6:10   Kluci soupěře jasně přehláli.
Čt 17.09. 16:30 BÝŠŤ (U10) Dříteč 18:0   Jednoznačné vítězství.
Po 21.09. 16:30 FK JUNIOR Pce BÝŠŤ (U8) 5:13 Jirásek O. 4, Smrčka A. 4, Smrčka D. 1, Koutník K. 1, Brožík B. 2, Sovák Š. 1 Výborný výkon, kluci soupeře jednoznačně přehráli.
Čt 24.09. 17:00 Dašice BÝŠŤ (U10) 4:5 M. Babák 2, T. Babák 1, A. Smrčka 1, D. Smrčka 1 Po bojovném a urputném zápasu zasloužené vítězství. Kluci se vyrovnali s nefér rozhodčím a bili se jako praví čeští lvi. Tímto jím děkuji za aktivní přístup k zápasu. M. Vich
Čt 01.10. 16:30 BÝŠŤ (U10) Moravany 3:7 D. Smrčka 1, A. Smrčka 1, M. Babák 1 Prohra našeho celku s asi nejlepším týmem skupiny. Soupeř byl fotbalově vyspělejší a zkušenější, po zásluze trestal naše chyby. Kluci sice měli poměrně dost šancí, ale tentokrát to nestačilo. Chválím za bojovnost. M. Vich
Po 5.10.
16:30
BÝŠŤ (U8) Nemošice 6:4 Smrčka A. 2, Jirásek O. 2, Brožík B. 2 Ze začátku jednoznačná převaha Býště, druhá a třetí třetina vyrovnanější , ale kluci mákli a zápas zaslouženě vyhráli. Martin
Čt 08.10. 16:30 BÝŠŤ (U10) Opatovice nad Labem 8:0 A. Smrčka 2, D. Smrčka 2, M.Babák 2, T. Babák 2 Hráno za deště.První dvě třetiny byly hodně utrápené a fotbal moc nepřipomínaly, ale třetí byla z naší strany parádní. Pěkné kombinace, střelba, šance a hlavně branky. Opět kluky chválím za bojovnost a za neobdrženou branku. Michal
Pá 09.10.16:30 AFK SKP Pce BÝŠŤ (U8) 0:3 Jirásek O. 2,
vlastní gól soupeře připřipsán Š. Sovákovi
Do Pardubic jsme odjížděli bez pěti hráčů kádru U8. I přes toto oslabení jsme dokázali vyhrát na hřišti soupeře. Příjemné překvapení , že úroveň hráčů U8 v našem týmu se herně vyrovnává. Vlastní gól soupeře po výborném výkonu v brance připisuji Štěpánu Sovákovi. Martin
Po 12.10. 16:30 BÝŠŤ (U8) Starý Máteřov 3:7   V chladném počasí kluci zaspali začátek, pak už těžko dotahovali, zahráli si i ti nejmenší, takže tomu výsledek odpovídal. Martin
Čt 15.10. 17:00 Holice "B" BÝŠŤ (U10) 4:6   Poměrně vyrovnaný zápas v těžkých deštivých podmínkách po zásluze vyhráli naši borci. Chválím celý tým, a je škoda že podzimní část soutěže končí,protože tým si začíná sedat a tréninkové zatížení projevovat na zlepšené hře, bojovném přístupu a zájmu. Michal
Pá 23.10. 17:00 Dašice BÝŠŤ (U8)
Po 26.10. 16:30 BÝŠŤ (U8) Mnětice